FINANCIAL CONTROLLER

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supravegherea si analiza continua a stocurilor
- estimarea si propunerea planului de vanzare, urmarirea lui si propunerea de solutii
- realizarea, urmarirea bugetulului si propunerea de masuri corective cand este cazul
- verifica si aloca veniturile si cheltuielile pe centre de cost/profit
- propunerea de investitii, analiza riscului si a profitabilitatii acestora
- raportarea rezultatelor lunare

CERINTE

- studii superioare economice
- constituie avantaj studiile postuniversitare
- minim 3 ani experienta pe un post similar
- cunostinte avansate de contabilitate si analiza financiara
- cunostinte avansate de limba maghiara – obligatoriu
- curs de controlling - avantaj
- capacitate de analiza si sinteza, organizare si orientare spre detalii
- abilitate de a lucra eficient sub presiune si de a respecta termenele limita

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- posibilitati de devoltare si promovare

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ-NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia de personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.

Clientul nostru este o companie romaneasca cu capital privat strain, ce activeaza in domeniul productiei, comertului si serviciilor.