Farmacist Departament Productie

TERAPIA RANBAXY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea, organizarea si monitorizarea activitatii de productie farmaceutica pe faze de fabricatie
- Instruirea personalului din subordine : GMP,PSI,PM
- Intocmirea documentatiei specifice
- Coordonarea si participarea la proiectele din cadrul Planului anual de investitii
- Colaborare cu departamentele cu functii de suport pentru productie si respectiv cu clientul principal : Departamentul Comercial

CERINTE

- Studii superioare – UMF, Facultatea de Farmacie
- Cunostinte de limba engleza
- Cunostinte de utilizare Microsoft Office
- Experienta in industria farmaceutica constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Compania noastra ofera excelente posibilitati de dezvoltare a carierei profesionale, programe de training de un inalt nivel si un pachet salarial atractiv.

Terapia Ranbaxy este cea mai mare companie producatoare de medicamente generice din Romania.