EXPERT TEHNIC DEBUTANT - Departamentul de dezvoltare strategica; COD: DDS - DEB

ADR Nord-Vest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implementarea proiectelor
- elaborarea de studii, de analize, de rapoarte
- intocmirea de documente specifice
- elaborarea / scrierea de proiecte

CERINTE

- studii superioare: proaspat absolventi in studii economice, tehnice; socio-umane; arhitectura; geografie
- avantaj: master in management sau marketing (de preferinta management / management strategic; management organizational),
- avantaj formare in dezvoltare urbana, cunoasterea sistemului GIS
- avantaj: preocupari / activitati in zona consultantei, a dezvoltarii si a elaborarii / implementarii de proiecte
-limba engleza
-operare PC
-abilitati de consultant (minte structurata, capacitate de identificare nevoi si de diagnoza, identificare si implementare solutii)
-capacitate ridicata de comunicare si relationare (asertiv, elocvent, persuasiv)
-flexibilitate si inovativitate
-capacitate ridicata de organizare si structurare a muncii
-aptitudini si motivatie dezvoltate in zona consultantei
- limba engleza avansat
- operare PC avansat

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de dezvoltare personala si de dezvoltare a carierei

Agentia de Dezvoltare Regionala Nord-Vest prin competentele sale de planificare strategica este forta motrice care sustine dezvoltarea comunitatilor locale, fiind puntea de legatura intre acestea, autoritatile nationale si institutiile europene.
IMPLICAREA, PARTENERIATUL si COMUNICAREA sunt valorile ce stau la baza indeplinirii misiunii noastre. Managementul ADR Nord-Vest promoveazs Initiativa personala si Inovarea, Profesionalismul, Transparenta si Dezvoltarea competentelor angajatilor