EXPERT IN FINANTARI

ACG Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Persoana alesa va trebui sa se ocupe de toate activitatile care stau la baza obtinerii de finantari.
- Va trebui de asemenea sa fie in masura sa analizeze caile de finantare, sa intocmeasca documentatia necesara pentru obtinerea finantarilor si sa gestioneze activitatile financiare pe perioda derularii contractului.
- De asemenea va trebui sa ajute responsabilul societatii in raportul cu bancile si toate activitatile birocratice proprii unui birou.

CERINTE

- Cunoasterea limbii engleze
- Disponibilitatea de a invata limba italiana.

BENEFICII OFERITE

- Un mediu de lucru placut si stimultant
- Posibilitatea de a creste profesional intr-o societate solida si in continua expansiune.
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Salariu de real interes proportional cu cunostintele angajatului.

Societate italiana de soft. Face parte din grupul ACSE Spa leader pe piata italiana in domeniul serviciilor informatice