EXECUTIVE MANGER - Cluj Napoca

ADD VALUE SERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la crearea si implementarea planului de afaceri.
Participa alaturi de General Manager la managementul efectiv al organizatiei.
Pune in aplicare hotararile Consiliului de administratie.
Participa la negocieri de contracte cu clientii si furnizorii
Pregateste bugetele departamentale si urmareste realizarea lor.
Dezvolta si implementeaza activitatea de vanzari si marketing a companiei in concordanta cu politica de marketing si vanzari a grupului.
Organizeaza activitatile, defineste prioritatile, urmareste progresul si calitatea performantelor din fiecare department.
Este direct implicat in controlul si raportarea lunara catre membrii Consiliului de administratie a situatiei financiare a companiei.
Administreaza si sustine toate activitatile ce privesc resursele umane
Creaza si implementeaza politicile si procedurile interne ale companiei
Administreaza eficient relatia cu auditorii externi (Big 4)
Este subordonat catre Genereal Manager si Consiliul de Administratie.

CERINTE

Studii universitare urmate preferabil de MBA sau EMBA.
Intelegerea domeniului serviciilor medicale.
Minim 4 ani experienta anterioara, cu 1 an experienta in pozitii de management.
Bune abilitati de comunicare, dinamic
Orientat catre vanzari - experienta in vanzari.
Buna capacitate de planificare a activitatilor, de organizare, analiza,
atentie la detalii, respectare a termenelor .
Are capacitatea de a lucra individual si/sau in echipa.
Buna cunoastre a EXCEL, MS Office
Buna cunoastere a limbii engleza: vorbit, scris, citit, rapoarte
Integritate personala si profesionala.

BENEFICII OFERITE

Pachet atractiv (format dintr-o componenta fixa si bonus functie de performante), mediu de munca competitiv.
Training
Oportunitati de dezvoltare a unei cariere de succes intr-o companie aflata in dezvoltare.

DESCRIEREA FIRMEI

Expertiza in recrutare, training si consultanta.

Lucram pentru companii determinate sa fie in topul domeniului lor de activitate prin calitatea angajatilor recrutati, prin instruirea oferita angajatilor existenti, si prin remodelarea politicilor comerciale, de marketing si financiare, companii care se bazeaza pe un management performant si pe motivarea corespunzatoare a angajatilor, realizand o retentie pe termen lung prin sustinerea dezvoltarii profesionale.

Cautam in permanenta profesionisti si \"tinere sperante\" pentru domenii precum:

- servicii medicale (medici, asistente medicale etc.)

- proiectare in constructii pentru proiecte mari (arhitecti, ingineri constructori, project manageri, directori de investitii etc.)

- agri-business (productie, marketing, vanzari, ferme etc.)

- FMCG (vanzari, marketing etc.)

- consultanta in obtinerea de fonduri structurale

- manageri dornici si capabili sa faca fata unor provocari de business

- oameni de vanzari care stiu sa faca diferenta in piata
Candidatii ne cauta pentru capacitatea noastra de a-i ajuta sa identifice cele mai bune oportunitati de angajare, in dezvoltarea carierei si in luarea celor mai bune decizii. Fiecare beneficiaza de confidentialitate si suport personalizat.
Clientii nostri se bazeaza pe capacitatea de a ne incadra in timpul si bugetul alocat, fie ca e vorba de identificarea si atragerea celor mai potriviti candidati, fie ca e vorba de evaluarea si analiza potentialului de crestere a angajatilor existenti, sau de consultanta punctuala in managementul resurselor umane.