Executive Manager

IntegraHR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, firma specializata in domeniul serviciilor profesionale de curatenie, cautam o persoana care sa fie responsabila de coordonarea si dezvoltarea activitatii firmei. Principalele atributii ale postului sunt:

-Organizarea, coordonarea si supervizarea echipelor de curatenie
-Dezvoltarea strategiei de vanzari si marketing
-Promovarea serviciilor firmei, dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti si mentinerea relatiei cu clientii existenti
-Mentinerea relatiei cu furnizorii, negocierea contractelor cu acestia
-Aprovizionarea cu produse profesionale de curatenie si urmarirea consumului acestora
-Realizarea pontajelor si calcularea bonusurilor pe proiecte
-Recrutarea si instruirea personalului de curatenie conform procedurilor interne ale firmei
-Motivarea si responsabilizarea personalului din subordine
-Realizarea situatiei zilnice a incasarilor si cheltuielilor
-Crearea si implementarea procedurilor de lucru in cadrul firmei
-Urmarirea atingerii obiectivelor stabilite si a respectarii standardelor de calitate

CERINTE

-Absolvent studii superioare, avantaj economice
-Experienta pe o pozitie de coordonare, minim 2 ani
-Experienta in promovarea si vanzarea de servicii, minim 1 an
-Experienta in domeniul serviciilor de curatenie constituie avantaj
-Bune abilitati de organizare si planificare
-Abilitati dezvoltate de comunicare si relationare
-Permis de conducere categoria B
-Cunostinte operare pe calculator

BENEFICII OFERITE

Facand parte din echipa noastra veti beneficia de:
- oportunitatea de a dezvolta un business
- venituri sub forma de procent din profit

DESCRIEREA FIRMEI

IntegraHR - dedicat oamenilor
Suntem o echipa de specialisti cu 5 ani experienta in domeniu - dedicata dezvoltarii companiilor partenerilor nostri prin oferirea de servicii de resurse umane care sa sprijine managementul si angajatii in atingerea obiectivelor si performantelor dorite.
Clientul nostru,
Firma care ofera servicii profesionale de curatenie, cu sediul in Cluj Napoca
www.integrahr.ro