Executive Director

TMG Global

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificare de surse imobiliare prin cautari continue in toata mas-media
- Munca de teren si cercetare surse imobiliare, comparare oferte
- Contact permanent cu agenti de bunuri imobiliare
- Management de intalniri si birou
- Negocieri cu proprietarii de bunuri imobiliare, clienti si institutii guvernamentale, agenti imobiliari, relatii cu publicul
- Prezentari si reprezentari fata de clienti externi

CERINTE

- Limba engleza ¿ nivel avansat
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Permis de conducere categoria B
- Cunostinte sau experienta anterioara in domeniul imobiliar, inginer, avocat, arhitect, agent imobiliar
- Capacitate de munca independenta si individuala
- Flexibilitate orar de munca
- Cunoastere temeinica a orasului Cluj-Napoca

BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

International company for real estate investments