EXCELENTA OPORTUNITATE DE CARIERA!

ALTRES

Job expirat

RESPONSABILITATI

PRINCIPALELE ACTIVITATI ALE ACESTUI JOB:
- activitate de marketing & searching
- calatorii in strainatate pentru analizarea ofertelor furnizorilor/producatorilor
- emiterea rapoartelor de ofertare & activitate
- intalniri cu buyerii internationali si intermedierea lor cu furnizorii
- negocierea contractelor.

CERINTE

CERINTE MANDATORII:
- EXCELENTE abilitati de comunicare si relationare
- Dinamism, hotarare si gandire persuasiva
- Coerenta, inventivitate & capacitate de expunere oratorica
- Capacitatea de a lua decizii
- Simt estetic
- Engleza - nivel avansat
- Permis de conducere cat. B
- Posibilitatea de a calatori in afara tarii peste 50% din timpul de munca

CERINTE SECUNDARE:
- Cunoasterea unei limbi straine (alta decat Engleza)

BENEFICII OFERITE

EXCELENT PACHET SALARIAL
bonusuri, beneficii

Ar fi usor de crezut ca ALTRES este o firma ce ofera servicii integrate de resurse umane. Si atat! Dupa ce ne veti fi clienti sau candidati, veti intelege filosofia muncii noastre.Ar fi usor doar de spus ca pentru noi este foarte importanta satisfactia si chiar fericirea oamenilor. Fie ca ne sunt clienti, candidati, furnizori, colaboratori. In estenta, a face consultanta in resurse umane, trebuie sa iei serios in discutie starea/psihicul/dispozitia OMULUI.Ar fi usor de afisat valorile ALTRES si mult mai usor de explicat. Insa, toate duc la acelasi lucru: implinire & satisfactie personala. Pentru ca acestea sunt cele mai importante instrumente de masurare a fericirii.In ALTRES, totul este usor! In cel mai rau caz, mai usor... Si asta pentru ca avem scopul de a da fiecaruia exact ce-l face fericit!.