ELECTRONIST IT - Cluj

Standard Business- membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executarea reparatiilor alocate;
- executarea reviziilor si altor lucrai la sediul beneficiarului.

CERINTE

- persoana tanara, motivata, responsabila;
- experienta minima in domeniu;
- considerat avantaj experienta in domeniul centralelor telefonice;
- disponibilitate la deplasari in Cluj si in imprejurimi;
- permis de conducere auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

Se asigura pachet salarial atractiv, oportunitatea de a activa intr-o companie dinamica si in extindere.

Pe o piata dominata de companii multinationale, RTC Holding reprezinta unul din putinele grupuri comerciale mari in proprietate romaneasca, un holding cu mai mult de 65 de companii, lider pe zona de birotica-papetarie(Office Express), cargo-curierat(TCE) si retail produse media(Diverta).
Pentru RTC Holding, 2005 a insemnat aniversarea a 15 ani de activitate pe piata romaneascasi o strategie de expansiune puternica pe mai multe segmente de piata printr-o politica de achizitii spectaculoase: Grupul Best, Sistec, Simtech Datacom, ProCa si nu in ultimul rand distribuitorul de carte ProNoi.

Stadard Business asigura servicii pentru aparatura de birou: copiatoare, faxuri, imprimante, centrale telefonice, etc. Standard Business dispune de laboratoare proprii pentru reparatii, dispecerat, depozit, stocuri de piese de schimb si masini echipate cu kit service complet. Puncte de lucru sunt deschise in cele mai importantele orase ale tarii.

Persoanele interesate isi pot depune candidatura, mentionand pozitia pentru care aplica,
si pe fax la 0269/220.083 sau pe email la stefana.labusca@hrconsultanta.ro.