Electrician

Topotrust Construct SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Montarea echipamentelor cf specificatiilor proiectantului sau prospectelor care insotesc echipamentele
- Executarea tubulaturii si a traseelor de montaj pentru cabluri
- Conexiunea echipamentelor
- Verificarea executiei operatiilor de montaj

CERINTE

- Absolvent scoala profesionala / studii medii tehnice, specializarea: electrician, electromecanic, electronist
- Experienta intr-un post similar de minim 1 an de zile (avantaj)
- Abiliati de lucru cu instalatii electrice
- Persoana serioasa, responsabila

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Mediu de lucru placut
- Oportunitati de promovare
- Tratament corect si sanse egale.

Societatea a fost infiintata in anul 2002, in localitatea Cluj-Napoca, avand ca domeniu principal
de activitate, proiectarea si executia instalatiilor electrice de joasa tensiune de uz general si
industrial.Pe fondul extinderii activitatilor, domeniile de interes au fost diversificate de la an
la an, realizand pe langa instalatiile electrice de joasa tensiune si retele de comunicatii
electronice, sisteme de protectie antiefractie precum si sisteme de semnalizare a incendiilor