ECONOMIST IN ECONOMIA GENERALA

SC ARMATURA SA CLUJ-NAPOCA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea documentelor financiar contabile primare (privind casieria , banca, deconturi de cheltuieli, alte) in programul de contabilitate
- intocmirea de diverse rapoarte cerute de superior

CERINTE

- studii superioare finalizate in domeniul Financiar - Contabilitate
- persoana deschisa , dispusa sa invete lucruri noi, responsabila
- Capacitate de organizare si stabilire a prioritatilor, de respectare a termenelor limita, capacitate de sinteza si analiza
- cunostinte lb engleza sau germana- minim nivel mediu, (scris si vorbit)
- cunostinte PC( word, Excel – cel putin nivel mediu, soft de gestiune – avantaj)
- cu sau fara experienta in domeniu, (experienta constituie avantaj)
- minime conostinte de contabilitate primara

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- sansa dezvoltarii unei cariere intr-un mediu competitiv

SC ARMATURA SA Cluj-Napoca, se bazeaza pe o calitate deosebita a produselor si serviciilor sale fiind o companie recunoscuta in Europa si in lume.Facem parte din grupul Herz Viena.
Cu o echipa de 225 angajati cu vasta experienta in domeniul productiei de armaturi pentru instalatii de apa, gaz si sanitare, punem accent in special pe promptitudinea si seriozitatea firmei noastre. Structura companiei noastre, flexibilitatea si diversificarea produselor si serviciilor noastre, permite adaptarea continua la schimbarile si cererile pietei.
Echipa pe care ne bazam, seriozitatea ofertei noastre si relatiile excelente cu partenerii nostri de afaceri reprezinta garantia faptului ca oferim servicii de cea mai buna calitate. Personalul nostru e pregatit in mod constant in traininguri organizate de companie.
Cunoasterea problemelor clientilor nostri, ajuta compania ARMATURA SA sa isi perfectioneze produsele si sa le adapteze mereu la cerintele pietei.
In cazul in care doriti sa incepeti colaborarea cu firma noastr, va rugam sa ne contactati.