ECONOMIST CONTABIL

Psihoselect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Impreuna cu echipa MDM, veti prelua un portofoliu de clienti pe care ii veti asista din punct de vedere financiar contabil, inclusiv bilant. Este necesara mentinerea permanenta a relatiilor cu clientii si acordarea unor raspunsuri prompte atunci cand acestia le solicita. Pentru clientii MDM, companii multinationale veti realiza raportari in limba engleza sau germana.

CERINTE

- Psihoselect asista compania MDM Consulting in procesul de recrutare si selectie pentru postul de Contabil.
- Este necesara experienta in domeniul contabilitatii (minim 2 ani) si un nivel avansat al limbii engleze.
- Cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj.
- Apreciem persoanele deschise, entuziaste si orientate catre dezvoltarea profesionala

BENEFICII OFERITE

MDM este o echipa deschisa, orientata catre dezvoltarea angajatilor sai prin diverse programe de instruire si training.
Daca doriti sa va alaturati unei echipe de profesionisti, insa nu sunteti din orasul Cluj Napoca, compania va va sprijini prin decontarea transportului la locul de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

Noi, Psihoselect

o echipa de profesionisti in domeniul resurselor umane, care analizeaza nevoile clientilor nostri si propune servicii customizate pentru acestia. Cu o experienta de peste sase ani in domeniu am dezvoltat un pachet complet de activitati care cuprind:
• Recrutare si selectie pentru pozitii de top si middle management
• Audit de personal (Assessment centre, Evaluarea psihologic?, Evaluarea performan?elor, Evaluarea satisfac?iei ?n munc?)
• Training (Tehnici de v?nzare, Negociere, Leadership, Teambuilding, Time management, Coaching)
• Al saptelea serviciu ( Diagnoza culturii organiza?ionale, Proiecte de interven?ie organiza?ional?, Strategii de motivare, Restructurare organiza?ional?, Proiecte de reten?ie a personalului)

www.psihoselect.ro

Clientul nostru, MDM Consulting

firma de audit financiar, contabilitate si consultanta, membra a Camerei Auditorilor Financiari din Rom?nia si a Corpului Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Rom?nia are o experienta de peste 15 ani ?n activitatea de contabilitate, consultanta, audit si expertiza contabila.
MDM Consulting, una din cele mai mari firme ?n acest domeniu din judetul Cluj detine in cadrul sau un sistem organizational, asigura un nivel ridicat de confidentialitate al informatiilor contabile, apreciat de clientii sai.

www.mdm.ro