ECONOMIST/A

ELECTROGLOBAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- studii superioare economice
- comunicativ, dinamic,ordonat, organizat
- experienta minim 1 an in domeniul financiar - contabilitate
- cunoasterea programului WinMentor-avantaj
- cunostinte de limba engleza/germana
- cunostinte de operare PC
- permis conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- posibilitati de dezvoltare in plan profesional intr-o firma aflata in extindere

SC ELECTROGLOBAL SRL este o companie privată cu capital străin, înfiinţat în anul 2004 de către parteneri români şi cehi cu o experienţă de 10 ani în domeniu.

Compania oferă pieţei româneşti echipamente şi materiale electrice la un preţ competitiv, precum şi servicii profesionale : consultanţă de specialitate şi logistică.

Prin deschiderea primului depozit de produse cu o suprafaţă de peste 1.000 mp în Cluj-Napoca, unde clientul poate alege materialele direct de pe raft, creăm premisele unei derulări rapide şi eficiente a procesului de achiziţie.