ECONOMIST

SC DEKOSPHERE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Economist cu responsabilitati de top management:
- conducerea echipei de operatori
- gestionarea portofoliului de clienti si furnizori
- negociere contracte clienti si furnizori

CERINTE

- absolvent facultate cu profil economic, specializare contabilitate
- cunoasterea obligatorie a limbii engleze si a unei alte limbi de circulatie: italiana sau germana
- permis de conducere
- abilitati operare PC (programe clasice si specializate, de profil contabil).

BENEFICII OFERITE

- telefon
- laptop
- masina

Dekosphere a intrat in mediul de afaceri romanesc cu scopul de a contribui la imbunatatirea calitatii serviciilor oferite pe piata constructilor in general, si pe cea de drumuri si autostrazi, in special.
Tineri, dar profesionisti am reusit cu un colectiv aflat in dezvoltare sa raspundem cu rapiditate la toate rigorile calitative impuse de partenerii nostrii. Puterea de a merge mai departe, indiferent de obstacolele aparute in orice proiect ne-a unit si ne-a facut sa intelegem ca putem fii cei mai buni.