Economist

ELECTROGRUP S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmareste costurile, propune variante de optimizare a costurilor, de restructurare a lor.
Identifica cauzele diferentelor fata de costurile previzionate.
Realizeaza analize financiare si stabileste obiective.

CERINTE

Studii superioare economice.
Operare PC (Excel nivel avansat); cunoasterea SAP reprezinta un avantaj.
Capacitate de analiza si sinteza.
Gandire analitica, sistematica, buna logica matematica.
Buna intelegere a proceselor de business.
Personalitate deschisa si flexibila.
Abilitati de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

Cursuri de instruire in functie de necesitati.
Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut, intr-o companie in dezvoltare.
Salarizare motivanta corelata cu performanta.

Electrogrup SA ofera din 1997 servicii de calitate in retele electrice si telecomunicatii. Portofoliul de lucrari include proiectare si executie de instalatii si retele electrice, constructii de infrastructura si instalare in telecomunicatii mobile, proiectare si executie de retele de fibra optica.
Va invitam sa vizitati www.electrogrup.ro