Economist

Mobile Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica concordanta intre documentele primare si inregistrarea lor in registrul de casa.(cont 5311).Inregistreaza in contabilitate documentele aferente registrului de casa.
- Verifica facturile de vanzare emise de punctele de lucru catre clienti,
concordanta acestora cu gestiunea si jurnalul de vanzari
- Verifica concordanta stocului din gestiune cu cel din contabilitate(cont 371)
- Verifica validarea, deci receptionarea tuturor avizelor de transfer a marfurilor de la depozit catre punctul de lucru.
- Verifica concordanta depunerilor de numerar in banca, din registrul de casa ,cu sumele din extrasele de cont.(cont 581)
- Controleaza respectarea de catre punctele de lucru ,a depunerilor zilnice de numerar la banca

CERINTE

- experienta in domeniu min 1 an
- cunoastre operare cu programe electronice de gestiune
- implicare puternica in activitate
- responsabilitate maxima si atentie sporita
- capacitate puternica de auto-organizare
- capacitate de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

- venit corelat cu munca depusa
- mediul de munca la standarde ridicate, axat pe performanta

Prin parteneriatele sale cu cele mai importante firme producatoare din domeniul comunicatiilor mobile, compania Mobile Distribution reprezinta cea mai importanta firma de distributie de telefoane mobile si accesorii, telefoane fixe si cartele prepay.

Infrastructura de care dispunem, personalul foarte bine pregatit si nu in ultimul rand produsele si ofertele care ne reprezinta ne-au ajutat sa devenim cea mai buna firma din domeniu.

Satisfactia clientilor nostri este motivul pentru care oferim o gama variata de produse a caror calitate o garantam, organizam periodic promotii, sistemul de colaborare bazandu-se pe o grila de discount-uri.

Toate aceste servicii sunt foarte bine completate cu un suport tehnic renumit prin promptitudine si profesionalism