ECONOMIST

SC Guara SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-evidenta financiar contabila pana la nivel de bilant :
* evidenta clientilor si furnizorilor interni si externi;
* calculul salariilor si intocmirea declaratiilor aferente;
* prelucrarea dosarelor aferente magazinelor si sediului ( registru de casa, raport de gestiune );
* prelucrarea extraselor bancare.
Prelucrarea documentelor enuntate presupune invatarea programului de contabilitate financiara implementat la nivelul societatii.

CERINTE

-constiiciozitate, minutiozitate;
-maturitate si profesionalism;
-studii superioare economice;
-limba engleza - nivel conversational;

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv ( negociat in urma interviului final de selectie )

Guara este o companie aflata in plina ascensiune, cu capital privat romanesc. Societatea produce confectii imbracaminte pentru dame in regim de unicate si serie mica, cu accesorizari speciale. Marfa este distribuita prin reteaua proprie de magazine amplasate in principalele centre comerciale din tara.