Economist

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica concordanta intre documentele primare si inregistrarea lor in registrul de casa.(cont 5311).
- Inregistreaza in contabilitate documentele aferente registrului de casa.
- Verifica facturile de vanzare emise de punctele de lucru catre clienti
concordanta acestora cu gestiunea si jurnalul de vanzari
- Verifica concordanta stocului din gestiune cu cel din contabilitate (cont 371)
- Verifica validarea, deci receptionarea tuturor avizelor de transfer a marfurilor de la depozit catre punctul de lucru.
- Verifica concordanta depunerilor de numerar in banca, din registrul de casa ,cu sumele din extrasele de cont.(cont 581)
- Controleaza respectarea de catre punctele de lucru, a depunerilor zilnice de numerar la banca

CERINTE

- experienta in domeniu min 1 an
- cunoastre operare cu programe electronice de gestiune
- implicare puternica in activitate
- responsabilitate maxima si atentie sporita
- capacitate puternica de auto-organizare
- capacitate de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

- venit corelat cu munca depusa
- mediul de munca la standarde ridicate, axat pe performanta

DESCRIEREA FIRMEI

companie nationala de telecomunicatii