Drupal Developer

Freshbyte

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam programatori Drupal care se se alature echipei noastre.

CERINTE

Cunostinte solide de Drupal 6, 7 si o buna intelegere a principiilor Drupal
Abilitatea de a implementa module custom si de a integra module create de comunitate
Cunostinte de PHP, MySQL, HTML, Javascript (jQuery), CSS
Experienta de lucru cu Subversion sau alte versiune de control system
Cunostinte de limba engleza (oral si scris)

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Bonusuri bazate pe performanta
Oportunitatea de a lucra pentru branduri de renume mondial
Program flexibil
Team building-uri

Venim cu solutii profesionale de branding, web design si dezvoltare web atat pentru clientii din afara Romaniei cat si pentru cei din tara.

De-a lungul anilor ne-am dovedit colaboratori de valoare si de incredere pentru companii din intreaga lume, iar acum iesim in intampinarea nevoii crescande a clientilor din Romania de a se alinia la tendintele europene si occidentale.