Dispecer Transport Intern si International

Winkler Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Monitorizarea flotei de camioane prin detinerea de informatii complete asupra pozitiei si stadiului in care se afla fiecare camion.

- Asigurarea optimizari activitatiilor de incarecare si descarcare in transportul rutier intern si international.

CERINTE

- Experienta de minim 2 ani intr-un post similar

- Cunostinte in domeniul sistemelor de operare PC

- Cunostinte de limba engleza

- Cunoasterea altor limbi de circulatie internationala constituie avantaj

- Cunostinte privind modul de operare a documentelor cerute in vama in transportul international

- Excelente abilitati de comunicare si organizare

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltari carierei profesionale

- Pachet salarial atractiv

Winkler Consult, companie specializata in domeniul Resurselor Umane pentru Transport si Logistica, recruteaza pentru clientuu sai, companii de anvergura internationala, personal calificat