Dispecer

Total Security SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul de dispecer presupune monitorizarea obiectivelor conectate în Dispeceratul regional al SC TOTAL SECURITY SA, respectand consemnele obiectivelor şi modul de acţiune în cazul producerii unor evenimente deosebite, stabilite prin regulamentul de organizare şi funcţionare al societăţii .

CERINTE

Spirit organizat, responsabil si adaptabil
Rezistenta la stress
Capacitate de sinteza si prioritizare a activitatilor
Experienta in domeniu l telecomunicatiilor constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, format din salariu si tichete de masa
Climat organizational optim pntru dezvoltarea profesionala
Dotari tehnico-materiale adecvate activitatii

TOTAL SECURITY a apărut în 1996, ca o extensie a firmei DISCRESCO SYSTEM S.R.L. infiinţată în 1992, cu activitate în domeniul sistemelor tehnice de securitate. în scopul constituirii unei companii care să ofere servicii de pază şi protecţie într-un singur pachet şi sub marcă unică.