Diriginte de Santier / Inspector de Santier

Companie Multinationala

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde fata de organele abilitate ale statului pentru executie conforma cu proiectul si cu reglementarile tehnice in vigoare.
- comunicarea cu Seful de Santier privind evolutia lucrarii
- il reprezinta pe investitor in relatiile acestuia cu toti factorii implicati (proiectanti, antreprenori, furnizori, prestatori de servicii) in realizarea proiectului de constructie.
- asigura standardele si reglementarile privind siguranta in munca
- examineaza planurile constructiei, incalcarea permiselor de functionare si alte aspecte legate de functionarea in termeni legali ai proiectului
- identifica si rezolva posibilele probleme care post aparea pe parcurs

CERINTE

- Studii superioare absolvite in domeniul constructiilor civile
- Autorizatie dirigentie de santier
- Experienta in domeniu minim 5 ani pe proiecte civile
- Engleaza, nivel mediu spre avansat

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- posibilitatea de munca alaturi de profesionistii
- posibilitatea de munca intr-o companie multinationala