Director zonal de vanzari (ASM)

K RIERE CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea retelei de clienti din zona alocata
Planificarea, coordonarea si controlul vanzarilor din zona alocata
Optimizarea rutelor agentilor din subordine
Instruirea agentilor din subordine pentru obtinerea celor mai bune rezultate
Verificarea incasarilor

CERINTE

Experienta de minimum 2 ani in domeniul vanzarilor (FMCG)
Experienta de minimum 1 an intr-o pozitie similara (conducere/coordonare)
Studii: medii sau superioare
Operare PC: MS Office, internet, Outlook Express
Carnet de conducere: B
Disponibilitate pentru deplasari
Abilitati de comunicare, negociere, coordonare si control

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv (salariu fix + comisioane din vanzari + tichete de masa)
telefon mobil si masina de serviciu
programe de instruire (Conducerea fortei de vanzari, Coaching)

clientul nostru este importanta companie de distributie nationala in domeniul FMCG