ASM

Ruris

Job expirat

RESPONSABILITATI

-dezvoltarea retelei de distributie pe zona NE(Bacau, Suceava, Focsani), a Romaniei
Indeplinirea obiectivelor
-gestionarea bugetelor
stabileste si implementeaza strategiile de vanzari pentru echipa pe care o coordoneaza
-mentine relatia cu clientii companiei si are ca obiectiv extinderea portofoliului de clienti
-stabileste solutiile pentru clientii companiei
-experienta anterioara in vanzarea utilajelor constituie un real avantaj
-abilitati de negociere si solutionare a cererilor clientilor.

CERINTE

-atingerea targetelor si depasirea acestora
-bun negociator
-diponibilitate la deplasari in tara
-persona dinamica rezistenta la stres
-spirit antreprenorial
-experienta de minim 2 ani in vanzari
absolvent de facultate
-aptitudini si cunostinte manageriale
-abilitate in a-si seta prioritatile
- orientat spre respectarea deadline-urilor impuse de catre directorul de vanzari
-persoana dinamica, entuziasta
-spirit de echipa
-abilitati de comunicare si de prezentare
-gandire analitica
-cursuri de specialitate constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
-mediu de lucru placut
-pachet salarial atractiv :Salariu fix cu contract , bonusuri de performanta trimestriale si comisioane din vanzari.
-excelente oportunitati de dezvoltare personala
-posibilitati de promovare
-oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai mare producator roman de utilaje
-auto

Productie si desfacere echipamente agricole, si utilaje pentru intretinerea spatiilor verzi.