DIRECTOR VANZARI IT

Split Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- structurarea si extinderea echipei de vanzari
- strucurarea si extinderea echipei de marketing
- gestionarea relatiei cu clientii cu statut special
- planificarea carierei subordonatilor
- implementarea strategiei de vanzari a firmei.
- stabilirea target-ului

CERINTE

- 3 ani in domeniul IT, preferabil in companie multinationala, pe un post de conducere similar;
- studii superioare (preferabil in IT sau management)
- cunoasterea limbii engleze la nivel superior sau a limbii maghiare la nivel mediu;
- cunostinte de operare Internet, Office la nivel superior
- abilitati de conducere, asertivitate, abilitati organizatorice, abilitati de coordonare si control, creativitate
- carnet de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

- venit deosebit de competitiv;
- mediu de lucru dinamic;
- asigurare de viata si accidente cu valabilitate internationala;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere la nivel international (pe regiunea Europa Centrala si de Est);

Split Consulting, motorul tau de cautare, recruteaza si selecteaza pentru clientul sau, renumita firma de dezvoltare sisteme informatice, persoana cea mai potrivita pentru acest post.
Aplicati si on line in baza de date Split Consulting la adresa www.splitconsulting.ro si verificati lista de posturi disponibile!