DIRECTOR VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia imobiliara germano-romana Mein Haus, scoate la concurs 1 post de director de vanzari.

Responsabilitatile postului:
- organizarea echipelor de agenti;
- urmarirea respectarii programului si a indatoririlor,
- indeplinirea planului de vanzari si incasari,
- administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti,
- asigurarea analizei de piata si monitorizarea concurentei etc.

CERINTE

- experienta in tranzactii imobiliare,
- abilitati exceptionale de vanzari si negociere, coordonarea echipei, coaching,
- abilitati manageriale, de comunicare si motivare,
- cunostinte manageriale (abilitati de conducere, time management, tehnici de vanzare)

calitati personale:
- spirit de echipa, dinamic, orientare spre performanta si calitate, spirit de organizare, planificare, control.

BENEFICII OFERITE

Salariu de 1,500 euro plus sistem de bonus in functie de realizari, telefon, masina de servici, lucru intr-un colectiv tanar si placut.
Informatii suplimentare se obtin in cadrul interviului.

Exclus contact telefonic.
Persoanele interesate sunt rugate sa aduca un CV la sediul firmei sau sa trimita un CV.