Director tehnic

Ab Ovo Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Elaborarea strategiei de dezvoltare pe termen lung a întreprinderii, asigurarea condiţiilor umane şi materiale necesare
 Planificarea, organizarea, coordonarea, verificarea sarcinilor profesionale la nivelul firmei
 Menţinerea legăturilor cu clienţii
 Întocmire de referate, rapoarte
 Evaluarea continuă a cerinţelor clienţilor
 Gestionarea eficientă a cheltuielilor
 Stabilirea obiectivelor de calitate
 Reprezentarea firmei pe plan profesional
 Elaborarea de proiecte, planuri
 Exercitarea atribuţiilor de angajator în relaţia cu angajaţii societăţii.
Programul de lucru: Flexibil
Locul de muncă: În prima fază Târgu Mureş, după aceea variabil

CERINTE

 Studii superioare de specialitate şi calificare superioară, experienţă profesională.
 Cunoaşterea limbii maghiare şi române la nivel avansat, cunoaştere limbii engleze.
 Aspect îngrijit, ordonat, comportament sincer, empatic, ferm
 Capabilităţi şi experienţă de conducere.
 Foarte bună capacitate de recunoaştere-rezolvare a problemelor.
 Bună capacitate de rezolvare a conflictelor.
 Empatie ridicată.Disponibilitate pentru asumarea răspunderii.
 Bune capacităţi de relaţionare şi comunicare.

BENEFICII OFERITE

Firma asigură: salariu competitiv, sistem de recompense, condiţii de muncă excelente, telefon mobil de serviciu, laptop.
Scrisoarea de intenţie însoţită de Curriculum Vitae poate fi trimisă prin fax la numărul: 0365-430-270 begin_of_the_skype_highlighting              0365-430-270      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              0365-430-270      end_of_the_skype_highlighting sau prin e-mail la adresa: abovocons@gmail.com până la data de 20 aprilie 2011.

Firmă din Ungaria în domeniul serviciilor de pază şi protecţie, care desfăşoară următoarele activităţi: pază şi protecţie la standarde ridicate în special în domeniul comerţului, soluţii personalizate de tehnica siguranţei, management de risc, proiectarea, implementarea şi întreţinerea sistemelor de securitate, securitatea afacerilor caută pentru filiala din Cluj-Napoca angajati.