DIRECTOR SERVICE AUTO

AGORA Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

organizeaza, coordoneaza, controleaza si raspunde de intreaga activitate a service-ului in conformitate cu prevederile legale si functionale;
verifica planificarile efectuate de tehnicianul de service si ia masuri pentru acoperirea capacitatii de lucru a atelierului;
planifica si verifica repartizarea lucrarilor pe echipe;
verifica portofoliul de comenzi existent, respectarea etapelor de lucru operational, pentru a asigura o intretinere si revizie rapida a autovehiculelor clientilor;
asigura respectarea documentatiei tehnice, a tehnologiei de interventie si de realizarea lucrarilor;
mentine si dezvolta reteaua de clienti a service-ului;
analizeaza si solutioneaza reclamatiile din partea clientilor, adopta masuri eficiente pe termen lung pentru eliminarea acestora;
raspunde de dotarea cu necesar a service-ului;
Intocmirea planului de scolarizare pentru fiecare an calendaristic;
urmareste intocmirea documentatiei si a obtinerii autorizatiei de functionare;
Intocmeste si preda directorului general si directorului adjunct rapoarte de activitate: lunare, trimestriale, semestriale si anuale in cadrul sedintelor periodice planificate in prima saptamana de dupa perioada de referinta.

CERINTE

- experienta de lucru in dealership de masini import
- 5 ani in bransa
- 3 ani functie conducere
- experienta pe postul de consilier service este considerat un avantaj
- locatia postului este orasul Oradea

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in Resurse Umane si Management