Director resurse umane Cluj (DRUBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- defineste si implementeaza strategia de resurse umane in raport cu obiectivele companiei;
- stabileste nevoile de personal ale firmei;
- organizeaza si urmareste procesul de recrutare si selectie;
- propune si implementeaza politici de motivare a personalului prin organizarea de traininguri la nivel de companie.

CERINTE

- absolvent studii superioare in domeniul economic, resurse umane, drept, socio-uman;
- obligatoriu 3 ani experienta pe un post de conducere in domeniul resurse umane;
- obligatoriu cunostinte foarte bune de limba germana;
- constituie avantaj cunoasterea softurilor de recrutare si salarizare;
- persoana comunicativa si cu spirit de echipa, organizata.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, Director resurse umane pentru judetul Cluj.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov