DIRECTOR RESURSE UMANE - BAIA MARE

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un important jucator pe piata auto din Romania, acoperind o gama complexa de produse si servicii si dezvoltand parteneriate solide cu furnizori cum ar fi : Mercedes-Benz, Mazda, Man. Ca urmare a strategiei de dezvoltare a clientului nostru, cautam un specialist care sa se alature echipei de management - DIRECTOR RESURSE UMANE.

Responsabilitati:

- Coordonarea departamentului de resurse umane
- Implementarea si revizuirea politicilor de resurse umane
- Selectie si recrutare de personal
- Identificarea nevoilor de formare si dezvoltare profesionala
- Coordonarea procesului de evaluare angajatilor
- Intocmirea planului anual de instruire si formare
- Identificarea de furnizori pentru programele de formare profesionala
- Coordonarea proceselor: instruire pe post si instruire periodica
- Consilierea echipei de management privitor la resurse umane
- Propune spre aprobare bugetul de personal si raspunde de respectarea acestuia
- Respectarea legislatiei in domeniul muncii

CERINTE

- disponibilitate de relocare in orasul Baia Mare
- studii superioare finalizate psihologie, sociologie - specializarea Resurse Umane
- cursuri de specialitate : legislatia muncii, management resurse umane, managementul performantei – constituie avantaj
- experienta relevanta in domeniu, min. 3 ani (recrutare/selectie de personal, evaluare, planificare in domeniul RU, gestionare a performantelor profesionale, cunostinte legislative in vigoare)
- foarte bune cunostinte de operare PC
- cunostinte de nivel avansat a limbii engleze; limba germana constituie avantaj
- abilitati dezvoltate de comunicare, relationare, planificare, control
- responsabilitate, initiative, implicare, integritate, seriozitate, disciplina
- empatie, atentie la detalii, ascultare active, putere de convingere

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant si bonusari in functie de performante
- Pachet de relocare
- Posibilitate de dezvoltare continua
- Mediu de lucru dinamic si competitiv

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro