Director Regional Vanzari (N-V) - Companie Multinationala!

Pluri Consultants Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea relatiilor de afaceri cu clientii existenti si potentiali ai companiei
- Promovarea produselor aflate in portofoliu
- Intocmirea de oferte
- Participarea la negocieri pe baza ofertelor transmise
- Supravegherea regulilor de vanzare la clientii finali si dealeri

CERINTE

- Studii superioare de preferinta tehnice
- Experienta relevanta in vanzarea de echipamente de cel putin 3 ani
- Bune cunostinte de limba engleza (limba germana constituie avantaj)
- Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu
- Permis de conducere categoria B
- Bune abilitati de prezentare; orientare catre client si rezultate

Companie de consultanta strategica in domeniul Resurselor Umane, cu un inalt nivel de expertiza in furnizarea Solutiilor Globale de Human Capital partenerilor sai (recrutare si selectie, training, assessment, outplacement, salarizare si administrare personal etc).

Pluri Consultants Romania recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o companie multinationata ce activeaza in domeniul productiei de aparate profesionale de curatat, postul de DIRECTOR REGIONAL VANZARI (zona de Nord Vest a tarii).