DIRECTOR REGIONAL VANZARI - LIMBA MAGHIARA

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea de noi potentiali clienti,
- promovarea produselor si serviciilor firmei,
- studierea pietei si a concurentei,
- coordonarea si dezvoltarea echipei de vanzari,
- coordonarea activitatii de birou,
- realizarea targetului de vanzari.

CERINTE

- experienta in vanzari minim 3 ani (avantaj vanzarea de sisteme de depozitare),
- studii superioare, preferabil studii tehnice,
- cunostinte foarte bune de limba maghiara sau germana - conditie obligatorie,
- excelente abilitati de comunicare si negociere,
- orientare catre client,
- tenacitate, initiativa, creativitate,
- foarte bune calitati antreprenoriale,
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial corelat cu performanta,
- posibilitati de instruire.

SMART TRAINING, firma clujeana de consultanta in afaceri si resurse umane, asista unul dintre cei mai importanti furnizori de solutii logistice si sisteme de depozitare de pe piata romaneasca in selectia pentru postul de DIRECTOR REGIONAL VANZARI - TRANSILVANIA.