Director Regional Vanzari

ANTAL INTERNATIONAL NETWORK

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezinta firma in relationarea cu parteneri, furnizori, operatori, cautand si folosind oportunitati de colaborare
- Dezvoltarea retelei si urmarirea profitabilitatii zonelor
- Evalueaza , perfectioneaza si eficientizeaza activitatea subalternilor
- Stabileste targete de vanzari si urmareste indeplinirea obiectivelor stabilite de companie.

CERINTE

- Cunostinte temeinice despre retele de distributie
- Experienta in vanzari si distributie ¿ minim 3 ani, preferabil 5 ani
- Experienta in management ¿ minim 3 ani, preferabil 5 ani
- Studii tehnice - preferabil
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu
- Viziune de ansamblu, adaptabilitate, stapanire de sine
- Capacitatea de a construi relatii inter-umane adecvate
- Abilitati de negociere

BENEFICII OFERITE

- Foarte atractiva

Companie multinationala specializata in recrutarea si selectia de personal.