Director Punct de Lucru- Cluj- Companie Farmaceutica de Top

BARNETT McCALL RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie de distributie farmaceutica de top, aflata in plin proces de dezvoltare, recrutam pentru pozitia de Director de Punct de Lucru, pentru Cluj.
Obiectivul postului este coordonarea activitatii comerciale, logistice si financiare a punctului de lucru, conform strategiei si planului de business al companiei.

Responsabilitati:
- Gestionarea bugetului de venituri si cheltuieli alocat punctului de lucru;
- Reprezentarea companiei in relatia cu autoritatile si partenerii de afaceri locali;
- Supervizarea activitatilor de logistica, vanzari, gestiune, achizitii si contabilitate a punctului de lucru;
- Coordonarea, motivarea si supervizarea personalului din subordine;
- Urmarirea respectarii de catre subordonati a politicii si procedurilor companiei, precum si a standardelor de performanta,
- Formularea si propunerea de strategii si oportunitati de optimizare a activitatii locale, si implementarea initiativelor specifice.

CERINTE

- Experienta manageriala in FMCG sau domeniul farmaceutic cel putin 2 ani de zile;
- Studii superioare, de preferinta in domeniul economic;
- Permis de conducere categoria B, cunostinte de operare MS Office;
- Abilitati excelente de planificare, organizare, orientare spre rezultate;
- Abilitati de management al resurselor umane.

BENEFICII OFERITE

Un pachet salarial atractiv, posibilitatea dezvoltarii pe termen lung intr-o companie pentru care etica profesionala si preocuparea pentru resursele umane sunt valori de baza.

We believe that what we do, we do well. We are proud of the services we offer, the team we have created and the results we achieve. Every person and project is unique, by offering a flexible and communicative approach we continuously exceed expectations, fulfil our professional goals and deliver.