DIRECTOR MARKETING-COMERCIAL

SC ARMATURA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea strategiilor pe termen scurt şi lung privind activitatea de Marketing şi Comercial a companiei;
- organizarea echipei de marketing şi vânzări;
- dezvoltarea unor sarcini clar stabilite şi asigurarea unor proceduri de comunicare şi raportare clare, inteligibile şi eficiente;
- îmbunătăţiri continue care să conducă la creşterea cotei de piaţă şi a veniturilor companiei;
- conducerea unor activităţi de dezvoltare a afacerii.

CERINTE

- lider dinamic;
- experienţă de minim 3 ani în marketingul şi vânzarea mărcilor tehnice în România;
- excelenta cunoaştere a limbii engleze;
- abilităţi de leadership şi de creare a echipei;
- capacitatea de a analiza nevoile pieţei.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivat, din care o parte importantă va fi bazată pe succesul obţinut;
- maşină din partea companiei.

Cu peste un secol de tradiţie în domeniu, S.C. \"ARMĂTURA\" S.A. Cluj-Napoca este astăzi unul dintre cei mai mari producători de robinetărie din sud-estul Europei. S.C. \"ARMĂTURA\" S.A. are ca obiect de activitate proiectarea, executarea şi comercializarea de armături, elemente de legătură, piese turnate şi matriţate din metale feroase şi neferoase, subansamble şi piese de schimb din industria construcţiilor de maşini şi a prelucrării metalelor.