Director Magazin Calvin Klein Cluj Napoca

Elmec Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigur¿ un program eficient pentru a acoperi necesarul de personal cu minimum de ore suplimentare;
- Responsabil de opera¿iunile din magazine, de controlul stocului ¿i de merchandising;
- Se str¿duie¿te s¿ creasc¿ num¿rul de clien¿i satisf¿cu¿i ¿i rezultatele financiare;
- Îndrum¿, dezvolt¿ ¿i motiveaz¿ echipa din magazin;
- Se asigur¿ c¿ plângerile clien¿ilor sunt rezolvate într-o manier¿ profesionist¿;
- Men¿ine standardele opera¿ionale ale magazinului;

CERINTE

- Absolvent de facultate - constituie un avantaj;
- Peste un an de experien¿¿ într-o pozi¿ie similar¿ într-un magazin sau pe pia¿a de Retail;
- Cuno¿tin¿e ¿i experien¿¿ în livrarea de servicii la cele mai înalte standarde;
- Cuno¿tin¿e medii de limba englez¿ si operare PC;
- Excelente abilit¿¿i de comunicare ¿i interpersonale;
- Capacitatea de a trata clien¿ii într-un mod profesionist;

BENEFICII OFERITE

- Salariu + bonus din vanzari;
- Tichete de masa;
- Echipa tanara, motivata, promovare in functie de rezultate

ELMEC ROMÂNIA SRL este distribuitor oficial in Romania al produselor Nike, Camper, Miss Sixty, Calvin Klein Jeans, Converse, Dockers, etc. Daca vrei sa iti construiesti o cariera, sa descoperi primul colectiile fashion si sa lucrezi intr-un mediu fascinant, alatura-te astazi echipei noastre tinere si dinamice din magazinul Calvin Klein din Cluj-Napoca!