Director executiv

MEGAKOM Consultants Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma ofera servicii profesionale legate de politica structurala a Uniunii Europene în urmatoarele domenii:
- Consultanta strategica
- Managementul programelor si proiectelor
- Elaborarea si implementarea programelor de instruire
- Marketing teritorial si stimularea investiilor.

Sarcinile noului coleg ar fi legate de aceste domenii, si in special in coordonarea activitatilor de elaborare si implementare a proiectelor de finantare, de consultanta strategica in elaborarea de strategii de dezvoltare regionala si economice.

CERINTE

- Studii superioare economice/relatii internationale/studii europene sau similare
- Cunostinte de limba maghiara la nivel avansat, de limba engleza la nivel intermediar.
- Cunostinte privind Uniunea Europeana si/sau experienta in elaborarea si implementarea proiectelor.
- Spirit de initiativa si de lucru in echipa, aptitudini de comunicare, flexibilitate.
- Experienta in sustinerea de prezentari.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv (fix plus % din profit) - in functie de experienta.

Ofera servicii profesionale legate de politica structurala a Uniunii Europene în urmatoarele domenii:
- Marketing teritorial si stimularea investiiilor.
Mai multe detalii pe www.megakom.ro.