Director economic/financiar

SC Vitacom Electronics SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Organizeaza si conduce compartimentul contabilitate,
- Organizarea si tinerea la zi a contabilitatii financiare si de gestiune,
- Verificarea registrelor de contabilitate,
- Verificarea lunara a balantei de verificare a conturilor analitice si sintetice,
- Intocmirea raportarii semestriale si bilantului contabil anual.

CERINTE

- Studii superioare economice/financiare,
- cunoasterea legislatiei fiscale,
- cunostinte de management economic si organizational,
- bune abilitati de leader, punctualitate, cu simtul responsabilitatii si al ordinii,
- constituie avantaj experienta in posturi similare.

BENEFICII OFERITE

Salarizare motivanta, conditii deosebite de munca, posibilitatea de a lucra intr-un mediu tanar si dinamic, intr-o firma romaneasca de talie nationala, leader de piata.

Distributie de componente electronice, piese de schimb si accesorii pentru electronice si electrocasnice.