Director Economic

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea si organizarea activitatii de contabilitate generala (domeniu industrial);
- controlul corectitudinii inregistrarilor contabile;
- intocmirea situatiilor financiar - contabile (inclusiv cele anuale), conform legislatiei in vigoare;
- coordonarea personalului aflat in subordine.

CERINTE

- studii superioare de specialitate (contabilitate, financiar, etc);
- minim 5 ani experienta in activitatea de contabilitate, intr-un mediu industrial;
- minim 3 ani experienta intr-o pozitie de conducere;
- cunostinte de limba engleza;
- cunostinte bune de operare calculator;
- experienta in utilizarea SAP (avantaj);
- permis de conducere categoria B (avantaj).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitatea desfasurarii activitatii intr-o companie multinationala, lider mondial in domeniul productiei de materiale de constructii.

Smart Training este o firma de consultanta in resurse umane care are ca principale servicii: recrutare si selectie de personal, evaluare performante profesionale, evaluare psihologica si training.

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE Smart Training care va ofera oportunitatea de a beneficia de oferte de munca variate! Specificati postul pentru care aplicati!

Smart Training asista Owens Corning, companie multinationala, lider mondial in domeniul productiei de materiale de constructii, in selectia unei persoane pentru postul de CONTABIL SEF.