DIRECTOR ECONOMIC

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Atributii specifice privind activitatea de personal
- Atributii privind operatiunile cu numerar (intocmire registru de casa, sold de casa zilnic, intocmire dispozitii de incasare, incasare numerar de la banca)
- Atributii privind operatiunile fara numerar (intocmire, depunere ordine de plata, completarea biletelor la ordin etc)
- Atributii privind contabilitatea generala (intocmire balanta, bilant, intocmire facturi, verificare incasari, deconturi, intocmire BVC anual)

CERINTE

- Studii superioare Domeniul Economic
- Experienta profesionala minim 3 ani
- Seriozitate, rezistenta la stres
- Capacitate de asimilare rapida
- Permis de conducere cat. B reprezinta avantaj
- Prezinta avantaj calitatea de expert contabil

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Mediu de lucru competitiv

Smart Training asista companie importanta care isi desfasoara activitatea in domeniul dezvoltarii imobiliare, anuntand selectia pentru postul de DIRECTOR ECONOMIC.