DIRECTOR ECONOMIC

Split Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea departamentului financiar-contabil:

- arhivare si indosariere documente contabilitate primara;
- asigurarea respectarii legislatiei in vigoare si verificarea corectitudinii operatiunilor financiar- contabile din cadrul firmei;
- respectarea termenelor pentru finalizarea acestor operatiuni si a termenelor de predare a documentelor si situatiilor ce tin de departamentul financiar - contabil;
- verificare conturi, urmarire incasari, inchidere conturi, ordine de plata, inregistrarea operatiilor bancare, dosare de credit;
- balanta, bilant;
- declaratii pentru Camera de Munca, relatia cu Camera de Comert, cu Oficiul Fortelor de Munca, cu Directia Muncii si cu Finantele, fise fiscale, declaratii, inregistrarea tuturor documentelor financiar-contabile ale firmei la organele competente;
- completare cereri de transfer, contracte de munca, evidenta orelor lucrate de personal, salarii, eliberare adeverinte pentru angajati.

CERINTE

- 3 ani experienta pe un post similar;
- expert contabil;
- cunostinte operare Win Mentor;

Split Consulting, motorul tau de cautare, asista Casa Augustin, cunoscuta firma de productie si comercializare a mobilei, in selectarea celei mai potrivite persoane pentru acest post!
Aplicati si online la www.splitconsulting.ro si verificati lista de posturi disponibile. Construie¿te-¿i o carier¿ de succes al¿turi de SPLIT CONSULTING!