DIRECTOR BROKERAJ

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru o companie care ofera servicii de investitii financiare cu o abordare profesionista a pietei de capital.

-Stabilirea, impreuna cu managementul superior, a obiectivelor si urmarirea indeplinirii acestora;
-Organizarea, coordonarea si supervizarea activitatii Departamentului Vanzari;
-Cercetarea permanenta a pietei in vederea identificarii oportunitatilor de afaceri;
-Extinderea retelei de clienti si mentinerea acestora in portofoliul companiei;
-Selectia, instruirea si evaluarea performantei angajatilor din subordine;
-Coaching, motivare si suport pentru brokeri;

CERINTE

-Studii superioare in domeniul economic;
-Experienta relevanta in domeniul financiar;
-Cunostinte excelente de limba Engleza;
-Abilitati manageriale si de negociere;
-Pasiune pentru domeniul investitiilor financiare;

BENEFICII OFERITE

Munca intr-un mediu profesionist si stimulant;
Training oferit de specialistii in analiza si marketing;
Pachet salarial atractiv;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Baia Mare, Oradea si Iasi.