Dezvoltator Soft si Project Manager

International Job Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acesta este un alt fel de anunt, pentru ca suntem o altfel de companie.

Ce parere ai despre un post pe care poti sa ti-l alegi tu?
Cat de bine crezi ca te intelegi cu o echipa de lucru formata din oameni inteligenti?
Sau ce spui despre un mediu de lucru unde esti tratat cu respect, si totodata esti la fel de relaxat ca si atunci cand esti alaturi de prieteni?

Suntem o companie care intelege ce isi doreste angajatul, dar NU intelege sa-l exploateze. Te respectam cel putin la fel de mult cat ne respectam clientii, pentru ca stim ca tu esti cheia catre viitorul companiei.

CERINTE

Atata vreme cat consideri ca pregatirea si cunostintele tale in domeniul softului iti permit sa te simti stapan(a) pe tine, inseamna ca esti candidatul ideal. Ne-ar face placere sa purtam o discutie cu tine.

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial se pozitioneaza mult peste media pietei din Cluj Napoca. De asemenea, bonusurile salariale conexe (si complementare) se ridica la nivelul celor oferite de companiile din Europa de vest.

DESCRIEREA FIRMEI

Nedisponibil pentru moment.