DESIGNER WEB & PRINT

Tiparo Foto srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea machete de print pentru promovare produse
- realizarea de bannere on-line pentru promovarea ofertelor si produselor
- fotografie de produs
- simulari si solutii de decorare spatii comerciale
- Capacitatea de a lucra simultan in cadrul mai multor proiecte
- Capacitatea de a estima durata unui proiect si respectarea termenului limita

Candidatul ideal
- Experienta de minim 1 an dovedita prin portofoliu
- Cunostine Photoshop, Corell Draw, HTML
- Capacitate de a studia si lucra atat in mod independent, cat si in echipa
- Dorinta de a lucra la nivel profesionist si de a fi recompensat corespunzator
- Persoana creativa, pasionata de design

CERINTE

- cunoasterea programelor CorelDraw, Photoshop; alte programe constituie avantaj
- experienta minim 1 an si link spre portofoliu
- time management eficient
- spirit de echipa (exclus persoane individualiste)

DESCRIEREA FIRMEI

Magazin online de produse tiparite si personalizate.