Designer (project based)

AKARA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma noastra doreste sa colaboreze pe anumite proiecte cu un designer. Aceste proiecte pot fi realizarea designului unui newsletter, anumitor postere, standuri de expozitie, showroom-uri, etc.

CERINTE

- experienta in design-ul grafic sau/si de interior
- creativitate, atentie catre detalii
- placere si abilitate de a invata lucruri noi
- simtul umorului
- ambitia de dezvoltare personala si profesionala
- limba engleza cel putin la nivel de conversatie

Candidatul ideal va fi o persoana pasionata de design, creativa si serioasa.

De asemenea constituie un avantaj experienta in vinzari B2B.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, tinar, informal
- remuneratie buna
- posibilitatea de a invata ultimele tendinte despre accesoriile pentru mobilier si design-ul de mobilier

Constituie un avantaj prezentarea portofoliului pe un site web, atunci cind se trimite cv-ul.

AKARA SRL este o firma specializata in importul de accesorii pentru mobilier si spatii de locuit. Partenerii externi ai firmei noastre sunt lideri in domeniul lor de activitate.

Ne adresam in special producatorilor de mobilier in serie si la comanda. Printre clientii nostri se numara firme de prestigiu din Cluj si din tara, cum sunt Terminus, Mobset, Oldmob, Green Forest, Elvila, Maria Design, etc.