Depozitar

Creavita Food Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Organizează descărcarea și depozitarea mărfii la depozit;
• Optimizeaza spatiul de depozitare;
• Tine evidenta stocurilor de marfa la depozit si efectueaza inventarierile;
• Verifică corectitudinea eliberării mărfurilor conform documentelor primite;
• Monitorizeaza si efectueaza etichetarea produselor conform legislației în vigoare;
• Duce responsabilitate de curatenie in depozit.

CERINTE

Cerinţe față de candidat:
• Persoana atenta la detalii, responsabila si organizata;
• Experienta 1 an.

BENEFICII OFERITE

- Salariu 2500 lei net,
- Grafic de munca: luni- vineri, 09:00-17:00,
- Depoziatul se afla pe adresa Str. Traian Vuia 206,
- Participarea la diferite activități într-un colectiv tînăr și dinamic.

Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (Polonia, România, Republica Moldova).
Activam in domeniul alimentar, comercializam produse alimentare si ingrediente pentru producerea alimentelor.