Dennver angajeaza in Floresti Vanzator materiale de constructii / Debitator

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Productia plaselor de insecte
-Debitarea de pervaze conform cerintelor clientului, cu aparatura specifica
-Debitarea de paneluri conform cerintelor clientului
-Consilierea clientilor si vanzarea materialelor de constructii

CERINTE

-Reprezinta avantaj : experienta in debitarea diverselor profile aluminiu/otel/productie plasa de insecta
-Cunoasterea produselor pentru tamplarie din PVC si ALUMINIU, a materialelor de constructii
-Persoana flexibila, usor adaptabila in situatii noi
-Abilitati bune de vanzare si relationare
-Orientare catre client si solutii
-Capacitatea de asimilare diverse informatii/ caracteristici ale produselor
-Spirit de echipa
-Atitudine pozitiva si procativa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonusuri in functie de performanta),training-uri de vanzari si produse.
Program de lucru :Luni - Vineri : 8:00-18:00, 2 sambete/luna cu program redus: 8:00-14:00

Acest post este pentru punctul de lucru din Floresti.
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul pe adresa recrutare@dennver.ro, cu mentiunea postului pentru care aplica !

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.