Vânzător - materiale de construcții - Florești (cluj)

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:
- asigurarea unei deserviri amabile și rapide a clienților;
- oferirea de informații de specialitate/tehnice despre produsele din depozitul de materiale de construcții;- depozitarea și manipularea corespunzătoare a mărfii;
- transporturi ocazionale de marfă către clienți;

CERINTE

- Spirit de echipă și orientare către client;
- Obligatoriu: cunoștinte tehnice despre produse (gleturi,tencuieli,tevi,adevizi,profile gips carton,polistiren + termosistem)- Experiența în comerț;- Abilități de comunicare, atitudine pozitivă;
- Responsabilitate, implicare, seriozitate,dorință de dezvoltare în carieră;
- Condiție fizică bună;- permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masă, asigurare individuală de sănătate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vânzări și produse .

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.