DATA ANALYST

SC E MARTECH EUROLINE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Data Analyst

CERINTE

Licenta in Informatica sau Matematica/Inginerie cu temeinice cunostinte de informatica
Cunoasterea sistemelor de operare Unix/Linux
Experienta in programare utilizand cel putin unul dintre urmatoarele limbaje: C/Awk/Php/Python
Cunostinte SPSS – constituie avantaj
Experienta anterioara in cercetarea de piata (informatizare chestionare, elaborare date) - constituie avantaj
Limba engleza fluent (atat scris, cat si vorbit)
Cunoasterea limbii italiene - constituie avantaj
Disponibilitate de a calatori pe perioada determinata in Italia

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a face parte din multiple proiecte in domeniul cercetarii de piata pentru companii multinationale de renume
Acumularea unei experiente calificate care poate duce la noi oportunitati
Pachet salarial atractiv

Companie prezenta pe piata din Romania din anul 2003, specializata in analize statistice si prelucrarea datelor