CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST

SC FSP GLOBAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam la Cluj-Napoca Customer Support Specialists pentru suport telefonic si prin email.
Pozitia presupune gestionarea unei game variate de servicii de tip Customer Care / Customer Support de genul: serviciu informativ, serviciu mission critical, serviciu alarme, serviciu urgente, serviciu in reperibilitate, serviciu secretariat virtuale, serviciu Help Desk, gestiune email, gestiune apeluri inbound, gestiune apeluri outbound, etc.

CERINTE

Cunoasterea limbii Italiene si cunoasterea limbii engleze
Abilitati dezvoltate de comunicare atat in limba italiana cat si in limba engleza
Cunostinte minime utilizare PC
Energie si capacitate de concentrare, a

BENEFICII OFERITE

Program de lucru: part-time (4 ore/zi) sau full-time (8 ore/zi)
Training si formare profesionala continua cu trainer experti
Ambient de lucru placut, echipa tanara dinamica si entuziasta, multiculturala si multinationala,
Birouri situate central, usor accesibile cu toate mijloacele de transport
Orar flexibil

FSP Global ;http://www.fspglobal.com/locuri-de-munca-cluj; este o companie internationala, situata in regiunea Transilvania, specializata in servicii de Business Process Outsourcing oferite unei selecte clientele internationale. A fost premiata cu diploma de excelenta in afaceri de catre Camera de Comert.

Birourile noastre se afla in plin centru al orasului Cluj-Napoca, intr-o zona foarte usor accesibila cu toate mijloacele de transport in comun. Ne gasim in Piata Stefan cel Mare (intre Teatrul National si Piata Cipariu). Dispunem de parcare privata pentru autovehicule.